8.8 C
Skopje
03.12.2022
Почетна Распореди

Распореди

Временска рамка за одржување на online настава

Почитувани наставници, родители и ученици Согласно одлуката на ООУ„Живко Брајковски“, а по препораките од страна на Министерство за образование и наука и последното укажување кое ви...
Skopje
broken clouds
8.8 ° C
8.8 °
8.8 °
87 %
1.5kmh
75 %
Sat
11 °
Sun
10 °
Mon
12 °
Tue
11 °
Wed
12 °